Auto holowanie w Warszawie

Auto holowanie w Warszawie

Auto holowanie w Warszawie pozwala szybko i niedrogo rozwiązać problem dostarczenia uszkodzonego pojazdu do najbliższego warsztatu samochodowego. Jeśli samochód utknie na środku drogi, musisz szybko skontaktować się z naszą firmą, aby uniknąć powstania korka. Specjalny sprzęt dotrze na miejsce w możliwie najkrótszym czasie a nasi specjaliści zapewnią wykwalifikowaną pomoc.

Auto holowanie w Warszawie – pomożemy w przypadku każdego problemu na drodze

Proste holowanie nie wymaga zaangażowania całego sprzętu ewakuacyjnego z manipulatorem. Nadaje się do samochodów, które mają drobne problemy techniczne, które nie doprowadziły do zablokowania koła, kierownicy lub automatycznej skrzyni biegów.

Usługi holownicze wykonywane są wtedy na dwa sposoby:

 • Na miękkim zaczepie – nadaje się do holowania samochodów osobowych na linie za pomocą specjalnych zaczepów.
 • Na sztywnym zaczepie (częściowe obciążenie) – uszkodzony pojazd jest ładowany przednim lub tylnym rozstawem osi na platformę sprzętu ewakuacyjnego i jest bezpiecznie mocowany za pomocą metalowych uchwytów. Metoda ta stosowana jest zimą, przy oblodzeniu, opadach i innych niesprzyjających warunkach atmosferycznych, ponieważ daje możliwość sprawnego manewrowania i nie stanowi zagrożenia dla innych użytkowników dróg.

Nie próbuj samodzielnego holowania pojazdu, ponieważ brak wiedzy i doświadczenia może spowodować zagrożenie na drodze lub skończyć się mandatem. Zawsze, gdy Twój samochód uległ wypadkowi drogowemu, zaistniała awaria jednego z jego układów, skontaktuj się z naszą firmą auto holowanie w Warszawie. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy holownicze oraz zespół profesjonalistów, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu.

Zamów auto holowanie w Warszawie

Usługi auto holowania w Warszawie świadczymy przez całą dobę, w dni powszednie i święta. Gdy nagle skończyło się paliwo w baku, samochód nagle się zepsuł i trzeba go dostarczyć na najbliższy parking lub serwis, wystarczy wezwać pracowników naszej warszawskiej firmy. Zgłoszenia można składać nie tylko w trybie awaryjnym, ale również w celu zaplanowanego odholowania niesprawnego pojazdu do serwisu we wcześniej ustalonym czasie. Podczas komunikacji z naszym pracownikiem należy wskazać dokładną lokalizację, markę auta oraz charakter usterki. Informacje te są niezbędne do prawidłowego doboru specjalnego sprzętu holowniczego i metody holowania. W trudnych przypadkach wysyłamy lawetę, na którą ładowany jest samochód i przewożony we wskazane miejsce.

Holujemy takie pojazdy jak:

 • Samochody osobowe i dostawcze (uszkodzone, sprawne, bez rejestracji).
 • Motocykle, quady, skutery.
 • Samochody zabytkowe i sportowe.
 • Kampery, przyczepy kempingowe.
 • Maszyny budowlane i rolnicze.

Cena auto holowania w Warszawie

Nasza firma świadczy całodobowe wykwalifikowane usługi w zakresie holowania samochodów osobowych i dostawczych. Duża flota własnego specjalistycznego sprzętu pozwala nam szybko reagować na każde wezwanie, niezależnie od złożoności zadań. Ostateczna cena auto holowania w Warszawie zależy od długości trasy, rodzaju świadczonej usługi ale jest to najbardziej opłacalne w stolicy i przystępne dla wszystkich kierowców. Gwarantujemy pełen profesjonalizm usług i podejmowanie odpowiedzialnych działań w każdym przypadku.

Pomoc w podróży świadczy firma auto holowanie w Warszawie

Auto holowanie w Warszawie
Auto holowanie w Warszawie

Żaden właściciel samochodu nie jest odporny na kłopoty na drodze. Mogą się zdarzyć z dnia na dzień, a najbliższy warsztat samochodowy jest często daleko. W rozwiązaniu tego problemu pomoże auto holowanie w Warszawie, usługa, która zapewni wykwalifikowaną pomoc techniczną w miejscu postoju samochodu. Czasem awarie mogą nie być aż tak poważne, aby skontaktować się z warsztatem samochodowym, a pojazd można przywrócić do życia już w miejscu postoju. Jednak nie wszyscy kierowcy mają przy sobie niezbędny zestaw narzędzi, niezbędne części zamienne czy materiały eksploatacyjne. Na wezwanie przyjeżdża nasz doświadczony specjalista, który ustali przyczyny nagłego zatrzymania i przeprowadzi wszystkie niezbędne operacje, aby je wyeliminować. W przypadku, gdy do rozwiązania problemu potrzebne jest poważniejsze i kompleksowe podejście, organizowane jest szybkie holowanie auta.

Auto holowanie w Warszawie – wszechstronna obsługa na drodze

Ponieważ w każdej chwili mogą wystąpić awarie techniczne pojazdu, auto holowanie w Warszawie udzielane jest przez całą dobę.

Zakres usług naszej firmy obejmuje:

 • Holowanie pojazdu lawetą.
 • Otwieranie drzwi w przypadku ich zablokowania lub gdy kierowca zatrzasnął kluczyki w kabinie.
 • Transport paliwa w przypadku pustego baku.
 • Wymiana wadliwych elementów, jeżeli jest to możliwe na drodze.
 • Wymiana materiałów eksploatacyjnych (olej, filtry, przewody, zaciski).
 • Wymiana kół, przebitych opon lub zdeformowanych w wyniku uderzenia mechanicznego.
 • Ładowanie rozładowanego akumulatora lub jego wymiana.
 • Wyciąganie auta z rowu, zaspy, błota.

Auto holowanie w Warszawie jest najwygodniejszym sposobem, aby tanio i bez wysiłku ponownie wyruszyć w drogę. Usługa jest szczególnie ważna w nocy, kiedy wszystkie sklepy i warsztaty są zamknięte. Sytuacja komplikuje się, jeśli z kierowcą są dzieci. Dyspozytor obsługuje takie zgłoszenia w trybie pilnym, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

Pamiętaj, że auto holowanie w Warszawie to:

 • Oszczędność pieniędzy przy transportowaniu samochodu do warsztatu.
 • Przywrócenie funkcjonalności samochodu w jak krótkim czasie.
 • Nie trzeba stać w kolejce na diagnostykę na stacji serwisowej i czekać, aż samochód zostanie oddany do eksploatacji (czasami może to potrwać kilka dni).
 • Kierowca otrzymuje bezpłatną konsultację wykwalifikowanego specjalisty oraz zalecenia dotyczące dalszej konserwacji i planowanych napraw.

Polityka cenowa firmy jest ukierunkowana na dostarczanie wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Cały personel jest specjalnie przeszkolony i bardzo starannie dobrany. W końcu muszą współpracować z najważniejszymi dla nas osobami – naszymi klientami. Masz problem na drodze, nie zwlekaj – zadzwoń po auto holowanie w Warszawie!

,