Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu: Nasza firma dostarcza systemy kontroli dostępu oparte na czytnikach kart i technologii kart. Porozmawiajmy o tym drugim. To bezpieczny i zaawansowany system. Czemu? Ponieważ wprowadzając tę ​​metodę kontroli dostępu do swojej firmy, masz pewność, że nikt nie zduplikuje karty i nie będzie mógł jej wykonać przy zachowaniu tych samych numerów.

Dlatego też, gdy Twoja firma wdraża fizyczną inteligentną kartę Master-Token, osoby nieupoważnione nie mogą wejść na teren Twojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ czytnik kart w systemie kontroli dostępu jest zaprogramowany do używania tylko oryginalnej karty.

Systemy kontroli dostępu i technologia kart

Współpracujemy ze szwajcarskim dostawcą bezpiecznej kontroli dostępu, który od wielu lat jest wiodącym producentem technologii bezstykowych kart inteligentnych dzięki RFID, Bluetooth i NFC. Systemy kontroli dostępu oparte na tej karcie inteligentnej są podstawą do zarządzania aplikacjami zbliżeniowymi. Jego posiadanie jest gwarancją bezpieczeństwa dla właściciela, ponieważ nigdy nie można go skopiować ani podrobić.

Handlowcy nie muszą używać niestabilnych haseł, a dane osobowe nie są ujawniane, ponieważ nie ma ich na tej karcie inteligentnej. Masz pełną kontrolę nad jego instalacją, więc jest samowystarczalny. Przechowywanie nie stanowi problemu lub możesz powierzyć je komuś, komu ufasz, a w razie potrzeby możesz łatwo odebrać kartę.

Technologia kart umożliwia autoryzację czytników i tworzenie nośników identyfikacji.

 • Wielofunkcyjna kontrola dostępu za pomocą kart inteligentnych
 • Systemy kontroli dostępu do kart zwiększają elastyczność i otwartość tej platformy technologicznej. Pozwala łączyć aplikacje różnych dostawców w tym samym systemie, dodając je i usuwając w dowolnym momencie.

Dzięki temu kontrola dostępu jest bezpieczna i warto rozważyć jej zakup.

Jakie są zalety systemu kontroli dostępu wykorzystującego technologię kart?

 • Przesyłaj karty bezpiecznie i łatwo do partnerów, filii lub dostawców.
 • Proste zarządzanie i połączenie z różnymi programami.
 • Aplikacje można dodawać i usuwać w wybranym czasie w terenie.
 • Wiele różnych aplikacji do samodzielnego zarządzania na jednej karcie.
 • Możemy zapewnić, że koncepcja karty zapewnia kontrolę dostępu po zrównoważonych kosztach.

Gdzie jest używana technologia kart?

Dostarczana przez naszą firmę technologia kart kontroli dostępu została z powodzeniem zastosowana w:

 • Firmy zapewniające łatwe zarządzanie kontrolą dostępu.
 • Agencje rządowe służą jako podstawa e-administracji.
 • Domy studenckie korzystają z obniżonych kosztów administracyjnych.
 • Hotele, bo mobilność sprzyja sukcesowi biznesowemu.
 • W mieście jako karta zbliżeniowa w komunikacji miejskiej.
 • Technologia kart jako kontrola dostępu do biura.

Biura, podobnie jak hotele, mają bramki dostępu, a dostęp mogą zabezpieczyć tylko pracownicy firmy. Takie podejście pozwala zachować informacje i mienie firmy w stanie nienaruszonym i bezpiecznym oraz zdefiniować poziomy dostępu w oparciu o stanowisko pracownika biurowego. Również ta opcja jest najlepszą opcją, jeśli firma wynajmuje część budynku i chce wyposażyć go w osobne magazyny lub toalety.

Transakcja kartą inteligentną

Kontrola dostępu
Kontrola dostępu

Otwarte powierzchnie sprzedażowe w supermarketach i hipermarketach są często przyczyną problemów za kulisami. Ciekawi kupujący udają się do magazynów w poszukiwaniu obsługi lub po prostu z zainteresowania, co może prowadzić do uszkodzenia produktu, kradzieży i innych problemów. Zainstalowanie systemu kontroli dostępu rozwiąże ten problem, ponieważ tylko pracownicy sklepu mogą otwierać drzwi wejściowe za kulisami. System służy również do organizowania miejsc parkingowych i szlabanów od tylnych drzwi do punktu sprzedaży do rozładunku. Dostarczane przez naszą firmę karty kontroli dostępu są odporne na opady atmosferyczne, wysoką temperaturę i inne czynniki zewnętrzne.

Zadania systemu kontroli dostępu są podobne do poprzednich kategorii, ale tutaj możesz zawęzić poziom dostępu. Np. drzwi lodówki można zabezpieczyć kontrolerem i tylko szef kuchni może je otworzyć. W ten sposób toalety dla gości i personelu można oddzielić, tak aby żaden gość nie mógł się tam dostać. Zewnętrzne rozwiązania zbliżeniowe są wykorzystywane do parkowania pracowników, tylnych drzwi i nie tylko.

Kontrola dostępu do hotelu

Hotelowy system kontroli dostępu to zestaw urządzeń zainstalowanych w hotelu w celu ograniczenia dostępu gości i pracowników do poszczególnych pokoi. System kontroli dostępu uniemożliwi również wejście do hotelu osobom niepowołanym. Taki system ułatwiłby kontrolę jakości obiektów hotelarskich. Jednocześnie każdy system kontroli dostępu jest ekonomicznym i prostym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa hotelowego.

Gdzie mogę kupić systemy kontroli dostępu oparte na technologii kartowej?

Oferowane przez naszą firmę karty inteligentne zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w każdej zamkniętej przestrzeni: hotelach, biurach, domach czy mieszkaniach. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla firm naszych klientów. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą dostosować gotowe rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Doradzą w konfiguracji wybranego rozwiązania.